Diamondback DH201

Diamondback
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Diamondback DH201

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.11/6

Diamondback DH201 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o stosowaniu w samochodach osobowych. Jest to wyrób klasy ekonomicznej, który pomimo bardzo niskiej ceny, charakteryzuje się zoptymalizowanymi właściwościami jezdnymi w różnorodnych warunkach drogowych i pogodowych w sezonie letnim, gdy temperatura powietrza nie spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Producent zadbał o wykorzystanie różnorodnych technologii i rozwiązań mających na celu utrzymanie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Model ten jest polecany w szczególności dla kierowców, którzy nie chcą przepłacać i preferują spokojną jazdę miejską albo na dalszych trasach. Opon tych można używać w samochodach miejskich, kompaktowych oraz słabszych modelach klasy średniej, których kierowcy preferują spokojną, bezpieczną i ekonomiczną jazdę.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika obejmuje solidne bloki na barkach opony. Odpowiadają one za stabilne prowadzenie na suchej drodze oraz bezpieczne pokonywanie zakrętów, nawet z dużą prędkością. Układ szerokich kanałów i rowków pozwala z kolei na skuteczne odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie ryzyka poślizgu na poduszce wodnej, czyli aquaplaningu, który może doprowadzić do groźnej, nagłej utraty panowania nad samochodem.

Model Diamondback DH201 został wyprodukowany na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej. Jest to materiał charakteryzujący się zoptymalizowaną odpornością na przedwczesne zużycie. Zachowuje on również odpowiednią elastyczność w różnych warunkach w porze letniej.

Dostępne rozmiary opon Diamondback DH201

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.