Diamondback TR257

Diamondback
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Diamondback TR257

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Diamondback TR257 to opona letnia do samochodów sportowo-użytkowych typu SUV oraz pojazdów terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Jest to model osiągający optymalne właściwości jezdne w sezonie letnim, gdy temperatura powietrza jest wyższa niż 7 stopni Celsjusza.

Warto dodać, że produkt zalicza się do ogumienia klasy budżetowej, więc jego cena jest bardzo niska. Pomimo tego, ogumienie charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi w zróżnicowanych warunkach charakterystycznych dla sezonu letniego. Model ten może być wykorzystywany na krótkich trasach miejskich, na dalszych dystansach oraz w terenie o umiarkowanym stopniu trudności.

Prezentowane opony zostały odpowiednio przystosowane do użytkowania w zróżnicowanym terenie oraz w różnorodnych warunkach atmosferycznych w sezonie letnim. Utrzymują one masę cięższych pojazdów terenowych oraz wytrzymują obciążenia generowane przez ich silniki i układy napędowe.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika opon Diamondback TR257 umożliwia zachowanie optymalnej stabilności i precyzji sterowania oraz przyczepności na prostych, suchych drogach, a także w czasie dynamicznego pokonywania zakrętów. Liczne rowki i kanały są z kolei odpowiedzialne za usuwanie błota i wody, zmniejszając w ten sposób ryzyko poślizgu na mokrej albo grząskiej drodze.

Warto dodać, że opony Diamondback TR257 zostały wyprodukowane ze specjalnie opracowanej mieszanki gumowej. Charakteryzuje się ona zoptymalizowaną trwałością oraz elastycznością w szerokim zakresie temperatur.

Popularne rozmiary opon Diamondback TR257

Dostępne rozmiary opon Diamondback TR257

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.