• NOWOŚĆ
  • KLASA EKONOMICZNA

Opona dostępna w wielu rozmiarach

od: 262 zł/szt.

Wybierz rozmiar:

  • Dostawa

    Darmowa dostawa

    Koszt dostawy zakupionych towarów w całości pokrywa sklep. Oferta dotyczy przesyłki kurierskiej na terenie Polski.
  • Montaz

    Kup opony z montażem

    Zamów opony z montażem w wybranym serwisie
  • Punkt

    Odbierz opony w punkcie

    Odbierz osobiście zamówienie w jednym z punktów odbioru
  • Zwrot14 dni na zwrot
  • Dostawa

    Zakupy na raty

LETNIA

BIEŻNIK ASYMETRYCZNY 2 LATA GWARANCJI

Zobacz inne opony marki Comforser


Comforser CF600 to opona letnia reprezentująca segment ekonomiczny, cechująca się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Opona została wyposażona w bieżnik asymetryczny, podzielony na dwie niezależne połowy. Zewnętrzna odpowiada za stabilizację na suchych drogach, a wewnętrzna za drenaż podczas opadów.

Nowatorski system lamelek i rowków szybko usuwa nadmiar cieczy spod kół, zapewniając im styczność z drogą i zmnieszając szansę na wystąpienie niebezpiecznego zjawiska akwaplanacji.

Wykorzystana do produkcji mieszanka trwałych tworzyw zachowuje swoje właściwości bez względu na temperaturę, dlatego guma jest odporna na topienie się i odkształcenia.

Niskie opory toczenia zmniejszają ilość zużywanego paliwa, a tym samym ilość dwutlenku węgla emitowanego podczas jazdy. 

Copyright © 2010-2026 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.