Pirelli Powergy

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Powergy

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli Powergy to wysokiej jakości opona letnia klasy premium z oferty jednego z najbardziej uznanych producentów w branży. Ogumienie przeznaczone jest do szerokiego spektrum samochodów osobowych oraz SUV-ów o wysokich osiągach. 

Prezentowany model utrzymany jest w sportowym charakterze, oferując bezpieczeństwo i ekologię jazdy oraz bezkompromisowo wysokie osiągi. Jazda na oponach Pirelli Powergy pozwala poczuć adrenalinę ze sportowej jazdy, bez obaw o niezawodność. 

Jak przystało na klasę premium, opona wykonana jest z najwyższej klasy materiałów. Niezwykle zaawansowana mieszanka gumowa modelu bazuje na polimerach, dzięki czemu zapewniają dużo większą odporność na zużycie oraz doskonale wspierają sportowe osiągi ogumienia.

Opony letnie Pirelli Powergy cechuje bardzo mocna konstrukcja. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu żebra centralnego, ogumienie cechuje zwiększona sztywność. Bezpośrednio przekłada się ona na stabilność prowadzenia, nawet przy wysokich prędkościach i gwałtownych manewrach.

Na szczególną uwagę zasługuje też wzór bieżnika prezentowanych opon. Asymetryczna rzeźba została wzbogacona o poszerzone rowki na obwodzie ogumienia oraz nacięcia o eliptycznym wzorze

Pozwalają one na niezwykle skuteczny drenaż wody spod czoła opony, dzięki czemu skraca się droga hamowania oraz ryzyko wystąpienia poślizgu na poduszce wodnej, czyli tzw. akwaplanacji.

Innowacyjny wzór nacięć na powierzchni bieżnika opon Pirelli Powergy był inspirowany kształtem płetw rekina. Zapewnia on lepszy kontakt ogumienia z nawierzchnią, przez co bieżnik ściera się powoli i równomiernie, a opony sprawnie pochłaniają drgania oraz szumy zewnętrzne, gwarantując większy komfort codziennej jazdy. 

Dodatkowo, dzięki równomiernemu zużyciu, opona włoskiego producenta zachowuje szczytowe właściwości jezdne przez cały okres eksploatacji.

Letnia propozycja koncernu Pirelli to doskonałe połączenie mocy (power) z energią (energy), jak sugeruje ich nazwa. To bardzo dobra propozycja dla wymagających kierowców, którym zależy zarówno na ekologicznej jeździe, jak i bardzo wysokich, sportowych osiągach.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Powergy

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.