Alliance 030EX AL30

Alliance
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Alliance 030EX AL30

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Alliance 030EX AL30 to opona letnia z bieżnikiem asymetrycznym. Opony asymetryczne, zdecydowanie dominują wśród opon sprawdzających się w sezonie letnim. Zawdzięczają to względnie wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i stałej pozycji na ryku od lat.

Zalet bieżników asymetrycznych jest wiele. Przykładowo bardzo dobre odprowadzanie wody oraz trakcja, pozwalająca na dokładne manewry przy przyspieszonych prędkościach.

Warto też wspomnieć o długim czasie funkcjonowania opon asymetrycznych, ich bieżniki zużywają się wolniej. W oczywisty sposób wydłuża to czas sprawności opony.

Klasa opon ekonomicznych, do której należy omawiany produkt inaczej zwana jest budżetową. Oznacza to, że jej cena jest względnie atrakcyjna. W tej klasie stosowane są standardowe rozwiązania, bez "udziwnień". Do produkcji wymienionego ogumienia wykorzystuje się klasyczną mieszankę gumy.

Zadajesz sobie pytanie czy opony klasy ekonomicznej są dla Ciebie? Jeśli preferujesz spokojną jazdę w miejskich warunkach, to Alliance 030EX AL30 warto wziąć pod uwagę.

Dostępne rozmiary opon Alliance 030EX AL30

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.