Windforce Catchfors H/P

Windforce
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Windforce Catchfors H/P

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Windforce Catchfors H/P to opona letnia przeznaczona do aut osobowych. Jest ona świetną alternatywą dla osób poszukujących niedrogiego, lecz nadal bezpiecznego ogumienia. Są one polecane dla samochodów kompaktowych, poruszających się głównie w obszarze miasta. 

Bieżnik w oponie zapewnia dobrą przyczepność w każdych warunkach i świetnie trzyma się nawierzchni. Zastosowana specjalna mieszanka znacznie obniżyła opory toczenia, dzięki czemu użytkownicy zauważają spadek spalania w aucie. Głębokie oraz równomiernie rozłożone rowki zwiększają ochronę przeciwko powstawaniu zjawiska aquaplaningu. 

Kierowcy zwracają uwagę na komfort jazdy - nawet podczas rozwijania dużych prędkości, we wnętrzu auta jest cicho i wygodnie. Dzięki temu wiadome jest to, że inżynierowie zadbali o każdy szczegół w trakcie tworzenia opony.

Ważnym podkreślenia jest to, że firma Windforce wycofała się z wykorzystywania materiałów toksycznych i rakotwórczych w produkcji swojego ogumienia. To sprawia, że użytkowanie modelu Catchfors H/P staje się ekologiczne i przyjazne dla środowiska. 

Windforce Catchfors H/P to ogumienie opierające się na tradycyjnych, sprawdzonych już rozwiązaniach. Dokładne wykonanie oraz przyłożenie uwagi do szczegółów sprawiło, że opony te są chętnie kupowane i użytkowane - głównie w Europie Wschodniej, Środkowej oraz Azji. Aby zostać dopuszczonymi do sprzedaży, przeszły one wiele rygorystycznych prób oraz były sprawdzane w różnorodnych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Windforce Catchfors H/P

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.