Roadx RX Motion H11

Roadx
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Roadx RX Motion H11

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Roadx RX Motion H11 to letnie rozwiązanie dedykowane samochodom osobowym, których kierowcy pragną optymalnych osiągów i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki uplasowaniu się w segmencie ekonomicznym opona ta zachowuje świetny stosunek jakości do ceny.

Okres letni to przeplatające się ze sobą upalne i deszczowe dni, co sprawia, że dobre ogumienie musi cechować się przyczepnością w dość zróżnicowanych warunkach. Marka Roadx osiągnęła to dzięki zastosowaniu symetrycznego bieżnika, którego trzy szerokie rowki i faliste lamele szybko i sprawnie odprowadzają wodę, redukując możliwość wpadnięcia w poślizg. Jednocześnie solidne bloki barkowe i para środkowych żeber umożliwiają zachowanie stabilnego toru jazdy nawet przy wysokich prędkościach.

Nic z tego nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie użyto wytrzymałych materiałów, które razem stworzyły adaptacyjną mieszankę gumową. Dostosowuje się ona do panujących warunków, redukując szybkość zużycia się bieżnika. Lekkość formuły pozwoliła też na obniżenie oporów toczenia, co przełożyło się na zmniejszenie ilości spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Roadx RX Motion H11

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.