Royal Black Royal A/S

Royal Black
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Royal Black Royal A/S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Royal Black Royal A/S to opona całoroczna, która należy do segmentu ekonomicznego, co czyni ją świetnym rozwiązaniem pod względem stosunku jakości do ceny. Jest to model, który zapewni optymalne osiągi i bezpieczeństwo w zamian za niewielkie pieniądze.

Wielosezonowe ogumienie ma wysoko postawioną poprzeczkę – musi poradzić sobie w zróżnicowanych warunkach. Firma Royal Black postanowiła poradzić sobie z tym problemem dzięki zastosowaniu bieżnika symetrycznego, który utrzymuje przyczepność zarówno podczas upalnego lata, jak i chłodnej zimy.

Dzięki szerokim rowkom obwodowym woda i zanieczyszczenia są szybko usuwane, czego efektem jest zminimalizowanie możliwości poślizgu. W połączeniu z licznymi lamelami, które dobrze trzymają się trasy, model ten poradzi sobie zarówno na śniegu, jak i deszczu.

Dla oszczędności podczas eksploatacji obniżono opory toczenia, które bezpośrednio wpływają na zmniejszenie ilości spalanego paliwa. Producent nie zapomniał również o komforcie akustycznym. Dzięki optymalizacji bieżnika hałas dochodzący do wnętrza pojazdu został zredukowany.

Dostępne rozmiary opon Royal Black Royal A/S

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.