Pirelli Diablo Rosso IV

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo Rosso IV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Diablo Rosso IV to opona przeznaczona do motocykli sportowych, której właściwości zostały zaciągnięte wprost z torów wyścigowych. Model ten łączy możliwości sportowe z homologacją, która zezwala na stosowanie go w codziennych miejskich przejażdżkach. W ten sposób każdy może poczuć się kierowcą wyścigowym. Wszystko to połączone zostało z jakością segmentu premium, która gwarantuje bezpieczeństwo i komfort na każdym kilometrze.

Włoski producent zastosował tutaj wielomieszankową konstrukcję, która świetnie radzi sobie zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni lata. Wysoka wytrzymałość na ekstremalne temperatury sprawia, że model ten jest odporny na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, jak i zbyt szybkie ścieranie się bieżnika. Efektem tego jest długa sprawność ogumienia, która pozwoli na agresywną jazdę i osiąganie maksymalnych prędkości

Pirelli Diablo Rosso IV czy warto?

W Pirelli Diablo Rosso IV postawiono na zaawansowaną rzeźbę bieżnika, której struktura i geometria została opracowana na torach WSBK. Dzięki temu masz pewność odpowiedniej przyczepności niezależnie od kaprysów pogody. Odpowiednio ułożone rowki sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru wody i zanieczyszczeń, zwiększając przyczepność ogumienia, przy jednoczesnej redukcji wpływu akwaplanacji na możliwości jezdne.

Nie zapomniano tutaj również o zmniejszeniu oporów toczenia, co przełożyło się na niskie spalanie paliwa. W ten sposób wysokie osiągi i bezpieczeństwo dostajesz w niewielkim koszcie eksploatacyjnym, który jednocześnie pomaga zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo Rosso IV

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.