Continental ContiMotion Z | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiMotion Z

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiMotion Z

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiMotion Z to bardzo znana opona skierowana dla motocykli o największych osiągach. Zaprojektowana z myślą o zachowaniu jak największej ekonomi przy produkcji. Dedykowana dla riderów, którzy stawiają na dobrą jakość i małe koszty zakupu.

Na jej parametry wpływa rodzaj użytej mieszanki użyty w fabryce. To doskonałe kawałki gumy pochodzące z różnych stron świata. Dzięki nim opona ContiMotion Z zachowuje się świetnie na krętych drogach. Jazda w przechyle daje pewność siebie, a opona nie łapie niepotrzebnych poślizgów.

Specjalna guma powoduje również szybkie osiąganie optymalnej temperatury pracy. Motocykl turystyczno-sportowy potrzebuje natychmiastowej pomocy ze strony opony, gdy jest chłodniej. 

Bieżnik wykonany jest w nowej technologii. Wycinane rowki z niezwykle dużą precyzją odpowiadają za zachowanie motocykla na mokrej nawierzchni. Unikanie aquaplaningu jest w tym modelu na najwyższym możliwym poziomie. Brak jest jakichkolwiek oznak poślizgów przy płynnym odkręcaniu manetki z gazem.

Popularne rozmiary opon Continental ContiMotion Z

Dostępne rozmiary opon Continental ContiMotion Z

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.