Continental ContiLegend | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiLegend

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiLegend

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiLegend to opona motocyklowa na przednią oś zaprojektowana z myślą o motocyklach typu cruiser oraz chopper. Wykorzystano w niej wiele rozwiązań, które mają na celu poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy na krótkich, a także bardzo dalekich dystansach. Rozwiązanie to cieszy się pozytywnymi opiniami wielu użytkowników oraz dobrymi rezultatami uzyskanymi w czasie różnych testów.

Bardzo istotną cechą tej opony jest optymalne rozłożenie nacisków, które wpływa na świetną przyczepność, a także umożliwia łatwiejsze utrzymywanie prawidłowej, neutralnej pozycji motocykla. To z kolei oznacza bardzo dobrą stabilność jednośladu i pewne prowadzenie na prostych, a także krętych drogach.

Opony Continental ContiLegend i ich zalety

Specjalny układ rowków i nacięć opon Continental ContiLegend wpływa pozytywnie na prawidłową reakcję kół na ruchy kierownicą. Elementy te efektywnie odprowadzają wodę spod czoła opony. Oznacza to, że zmniejszają ryzyko poślizgu i upadku na mokrej nawierzchni w czasie deszczu lub podczas jazdy po drodze pokrytej kałużami.

Bardzo istotnym atutem opon Continental ContiLegend jest ich nowoczesna mieszanka gumowa. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz przedwczesne ścieranie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych składników gumowych, ogumienie Continental ContiLegend zużywa się powoli oraz równomiernie.

Równomierne i powolne zużycie tych opon sprawia, że zachowują one swoje doskonałe parametry jakościowe, a także właściwości jezdne nawet w końcowej fazie eksploatacji.

Popularne rozmiary opon Continental ContiLegend

Dostępne rozmiary opon Continental ContiLegend

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.