Continental ContiTrailAttack 3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiTrailAttack 3

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiTrailAttack 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiTrailAttack 3 to ogumienie przeznaczone do użytkowania w motocyklach enduro oraz cross street. Model ten pochodzi od znanego i renomowanego producenta, więc nic dziwnego w tym, że charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz doskonałymi parametrami.

Model Continental ContiTrailAttack 3 został zaprojektowany tak, aby generować dobre osiągi podczas jazdy szosowej. Oprócz tego prezentowane ogumienie radzi sobie dobrze w terenie, gdzie zachowuje optymalną trakcję oraz wysoki poziom odporności na uszkodzenia i zużycie.

Inżynierom marki Continental udało się zastosować w modelu ContiTrailAttack 3 nowoczesne rozwiązania zwiększające uniwersalność opon. W porównaniu z wersją ContiTrailAttack 2 przeprojektowano bieżnik, który idzie w parze ze zoptymalizowaną mieszanką RainGrip.

Continental ContiTrailAttack 3 budowa

Rowki i nacięcia bieżnika efektywnie odprowadzają wodę spod opon Continental ContiTrailAttack 3. To w połączeniu ze wspomnianym wyżej materiałem sprawia, że ogumienie charakteryzuje się dobrą przyczepnością nie tylko na suchej, ale również na mokrej nawierzchni.

Jeśli chodzi o mieszankę gumową to opony Continental ContiTrailAttack 3 zostały wyprodukowane z wykorzystaniem technologii MultiGrip. Polega ona na tym, że centralna część opony jest twarda, a jej boki charakteryzują się zoptymalizowaną elastycznością. Taka konstrukcja wpływa korzystnie na wytrzymałość nawet na dalekich trasach oraz na zachowanie odpowiedniej przyczepności w czasie pokonywania zakrętów.

Model ten charakteryzuje się trwałością i uniwersalnymi parametrami. Jest on polecany osobom, które w głównej mierze jeżdżą po szosie i raz na jakiś czas poruszają się po umiarkowanych trasach terenowych.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiTrailAttack 3

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.