Continental ContiAttack SM EVO

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiAttack SM EVO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiAttack SM EVO to całoroczna opona produkowana z myślą o sportowych motocyklach szosowych. Model został wyposażony w unikalny bieżnik, którego rzeźba zapewnia bardzo dobrą trakcję i sterowność podczas wykonywania skomplikowanych manewrów.

Bieżnik został pokryty unikalnymi rowkami i nacięciami, które skutecznie odprowadzają nadmiar cieczy spod kół, zapewniając im optymalny kontakt z nawierzchnią. W rezultacie znacznie spada ryzyko wystąpienia niepożądanego zjawiska akwaplanacji, które najczęściej doprowadza do utraty kontroli nad pojazdem.

Do produkcji ogumienia konstruktorzy użyli innowacyjnej mieszanki gumowej, która zachowuje wszelkie właściwości bez względu na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura. Dzięki temu nawet w kontakcie z rozgrzanym asfaltem nie traci optymalnej sztywności, a kiedy temperatura jest niska, zachowuje elastyczność.

Warto podkreślić, że w tym wypadku zadbano nie tylko o walory estetyczne czy wpływające na komfort jazdy, ale również o wzmocnienie konstrukcji, a tym samym wydłużenie żywotności opony.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiAttack SM EVO

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.