Continental ContiScoot | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiScoot

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiScoot

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiScoot to wysokiej jakości opona motocyklowa klasy premium, która łączy w sobie wiele praktycznych, a także nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i projektowych. Mają one wpływ na poprawę poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa podróżowania. Prezentowany model jest przeznaczony do skuterów oraz motorowerów.

W oponach Continental ContiScoot wykorzystano wzór bieżnika charakterystyczny również dla większych motocykli. Dzięki temu możliwe jest zachowanie maksymalnego poziomu stabilności oraz przyczepności w różnych warunkach. Parametry te w znacznym stopniu przewyższają osiągi innych opon zaliczanych do tej klasy.

Dlaczego warto kupić Continental ContiScoot

Specjalny system rowków i nacięć w Continental ContiScoot odpowiada za skuteczne odprowadzanie wody spod czoła opony. Taka konstrukcja idzie w parze z nowoczesną mieszanką, której skład został zoptymalizowany pod kątem jazdy na mokrej nawierzchni. Dzięki temu można cieszyć się stabilną jazdą, pewnym i precyzyjnym prowadzeniem oraz skutecznym hamowaniem nie tylko na suchej drodze, ale również podczas jazdy po kałużach i w czasie deszczu.

Dobra powierzchnia kontaktu z podłożem przekłada się na precyzyjne kierowanie i dużą zwrotność, która jest szczególnie doceniana w ruchu miejskim. Dodatkowo opony te zachowują świetną przyczepność jeszcze przed ich rozgrzaniem się. Mieszanka została bowiem zoptymalizowana pod kątem elastyczności, zarówno w wyższych, jak i niższych temperaturach.

Duża trwałość materiału sprawia, że opony Continental ContiScoot radzą sobie nie tylko na asfalcie, ale również na nierównych nawierzchniach, takich jak kostka brukowa. Całość została również zoptymalizowana pod kątem trwałości.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiScoot

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.