Continental UltraContact

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental UltraContact

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental ULTRACONTACT to opona letnia klasy premium, pochodząca od jednego z największych producentów opon na świecie, czyli niemieckiego producenta Continental! Jeśli chcemy opisać te oponę, warto posłużyć się hasłem, które niemiecki producent wskazuje do opisania tej opony: perfekcyjna jak diament

Model ULTRACONTACT wyróżnia się pełną kontrolą na mokrej nawierzchni, dzięki nowoczesnej mieszance. Co więcej, konstruktorzy chwalą ten bieżnik za ekstremalnie krótką drogę hamowania - zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. 

Mocnymi punktami są również wysoka przyczepność i trwałość, a także niski poziom hałasu, jak przystało na ogumienie niemieckiego producenta. 

Zalety Continental ULTRACONTACT? 

Większe bezpieczeństwo na mokrych drogach. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, lamele powierzchniowe ULTRACONTACT szybko odprowadzają film wodny z rzeźby bieżnika w momencie kontaktu z drogą. Dzięki temu opona lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wody.

Aby jeszcze bardziej ograniczyć to ryzyko, specjalnie opracowane elementy systemu Aqua Drainage zostały umieszczone w taki sposób, aby szybko wtłaczać wodę przez system rurek do rowków bieżnika.

Krótka droga hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach. Fazowany kąt krawędzi diamentowej we wzorze maksymalizuje powierzchnię styku wzoru z nawierzchnią, aby bardziej równomiernie rozłożyć siły hamowania podczas hamowania.

Na mokrej nawierzchni krawędź Diamond Edge działa jak wycieraczka, która usuwa warstwę wody z klocków bieżnika na krótką drogę hamowania.

Dostępne rozmiary opon Continental UltraContact

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.