Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft wyróżnia się z jednej strony swoją wszechstronnością, a z drugiej dość wąską specjalizacją. Model ten przeznaczony jest do motocykli motocrossowych, a obecność dwóch opcji wykonania pozwala na montaż zarówno na przednim jak i tylnym kole, co w połączeniu zapewnia maksymalną wydajność.

Ponadto nie można nie zauważyć doskonałej adaptacji opony Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft do różnych miękkich nawierzchni — od ziemistych po piaszczyste gleby. Ten model również doskonale nadaje się zarówno do treningów i wyścigów amatorskich, jak i po prostu do przyjemnej rozrywki w warunkach terenowych.

Czy warto kupić Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft?

Główną różnicą pomiędzy wersją przednią i tylną jest centralna część wzoru bieżnika, która w obu przypadkach składa się z wielu czworokątnych bloków. Ta cecha konstrukcyjna dodatkowo poprawia stabilność kierunkową.

Środkowa część opony tylnej również składa się z dwóch rzędów klocków oddalonych od siebie w tej samej odległości. Dzięki utworzonym przez nie krawędziom trakcyjnym możliwe jest zapewnienie maksymalnych właściwości trakcyjnych w kierunku wzdłużnym.

Zalety Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft

Spośród innych cech tego modelu należy zauważyć obecność dwuwarstwowego bieżnika. Dolna warstwa wykonana jest ze sztywnej mieszanki gumowej, która zapewnia ochronę przed najsilniejszymi uderzeniami dynamicznymi, a także przed wysoką temperaturą.

Z kolei górna warstwa charakteryzuje się większą elastycznością, dzięki czemu możliwe jest wygładzenie niewielkich nierówności, zapewniając tym samym wyższy poziom komfortu jazdy.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.