Michelin Anakee Street

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Anakee Street

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Anakee Street to francuskie rozwiązanie przeznaczone do użytku w motocyklach trialowych, w których kierowcy oczekują przede wszystkim świetnego poziomu przyczepności do zróżnicowanych terenów. Model ten radzi sobie równie dobrze w warunkach terenowych, jak i na trasach stworzonych przez człowieka.

Wszystko to dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, które stały się podstawą nowoczesnych technologii, jak przystało na oponę segmentu premium. Bezpieczeństwo, komfort i wysokie osiągi – najnowsza konstrukcja marki Michelin zapewnia je wszystkie.

Zalety Michelin Anakee Street

Choć model ten ma w nazwie nawiązanie do ulicznych podróży, nie oznacza to jego przeznaczenia. Jest to bardzo uniwersalna konstrukcja, której podstawą stała się autorska mieszanka gumowa o dużej zawartości cząsteczek krzemionki. Dla kierowcy oznacza to bardzo wysoki poziom wytrzymałości, dzięki któremu nie ma potrzeby zmartwień o pomniejsze uszkodzenia mechaniczne.

Przecięcia, przebicia i odkształcenia są dużo mniej prawdopodobne, co łączy się również z powolnym i równomiernym ścieraniem się bieżnika. Efektem tego są długie przebiegi, pozwalając na radość z pełni możliwości Anakee Street przez długi czas.

Utrzymywanie odpowiedniego poziomu elastyczności i twardości to niejedyna zaleta użytej mieszanki gumowej. Kluczową zaletą jest tutaj jej lekkość, która jest niezwykle ważna przy ekonomii prowadzenia. Pozwoliła ona na zmniejszenie oporów toczenia, co sprawia, że pojazd może zużywać mniej energii do uzyskania podobnego rezultatu.

Czy warto kupić Michelin Anakee Street? 

W rezultacie możesz z łatwością zaoszczędzić na ilości spalanego paliwa. Mniejsze spalanie łączy się również z dbałością o środowisko naturalne, do którego dostaje się mniej szkodliwych substancji. Za wysoki poziom przyczepności do trudnych nawierzchni odpowiada tutaj autorska rzeźba bieżnika, która została zaprojektowana w kształt litery V.

To rozwiązanie kierunkowe, które sprawdza się świetnie podczas odprowadzania nadmiaru wody i zanieczyszczeń, co jest szczególnie ważne w motocyklach trialowych. W ten sposób zmniejszony zostaje wpływ akwaplanacji, a Ty możesz zachować pełnię stabilności przejazdu nawet podczas wykonywania agresywnych i dynamicznych manewrów. 

Wszystko to zwieńczone zostało wzmocnioną strukturą karkasu i profilem, który pozwala na bezpieczeństwo przy wysokich prędkościach. Najnowsza propozycja francuskiego koncernu to uniwersalne rozwiązanie dla każdego, kto docenia wygodę poruszania się po mieście, będąc jednocześnie fanem szybkiego pokonywania trudnych terenów pozamiejskich.

Dostępne rozmiary opon Michelin Anakee Street

Inne rozmiary Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.