Grenlander Colo H02

Grenlander
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Grenlander Colo H02

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Greenlander Colo H02 to letnia opcja przeznaczona do użytku w samochodach osobowych, których kierowcy dbają o długie przebiegi i poczucie bezpieczeństwa na każdym kilometrze. Model ten należy do klasy budżetowej, co czyni go bardzo przystępnym cenowo

Zastosowano tutaj asymetryczną rzeźbę bieżnika, która charakteryzuje się podziałem na dwie części – zewnętrzną i wewnętrzną. Pierwsza z nich odpowiada za stabilność na prostych, szybko pokonywanych trasach. Strefa wewnętrzna to zaawansowany system drenażu, który redukuje wpływ akwaplanacji na kontrolę nad pojazdem. To kompleksowe rozwiązanie na każdą pogodę letniego okresu.

Struktura opony jest tutaj wysoce wytrzymała i odporna na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przebicia i odkształcenia. Producentowi udało się również zmniejszyć prędkość ścierania się bieżnika, co gwarantuje długą sprawność ogumienia.

Wszystko to zwieńczone zostało dbałością o komfort ekonomiczny, który wyraża się w obniżonych oporach toczenia, pozwalających na oszczędność na paliwie.

Dostępne rozmiary opon Grenlander Colo H02

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.