Continental PremiumContact 7

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental PremiumContact 7

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental PremiumContact 7 ulepszył swój nowy model do samochodów osobowych we wszystkich obszarach istotnych dla bezpieczeństwa. Poprzednik PremiumContact 6 w całym okresie eksploatacji osiągnął 34 zwycięstwa w testach w renomowanych międzynarodowych magazynach branżowych.

Trzy technologie umożliwiły znaczny postęp w zakresie bezpieczeństwa w PremiumContact 7: konstrukcja dostosowana do rozmiaru, innowacyjna mieszanka RedChili dla bieżnika oraz adaptacyjna konstrukcja bieżnika.

Indywidualna konstrukcja dla każdej koncepcji pojazdu

Podobnie jak SportContact 7, PremiumContact 7 jest dostosowana do szerokiej gamy koncepcji pojazdów – w zależności od ich masy, rozmiaru i układu napędowego. Ponieważ pojazdy ciężkie wymagają innych rozwiązań oponiarskich niż lekkie samochody osobowe, specyfikacje opony PremiumContact 7 zostały dostosowane do każdej klasy pojazdów.

Wraz ze wzrostem popularności pojazdów elektrycznych o szczególnie długich zasięgach i wysokich osiągach, czynnik bezpieczeństwa zyskuje w tym segmencie coraz większe znaczenie. Oprócz poprawy oporu toczenia i przebiegu, opona PremiumContact 7, dzięki dostosowanej do potrzeb konstrukcji, zapewnia wysoką przyczepność i krótką drogę hamowania dla pojazdów o każdym rodzaju napędu.

Adaptacyjny wzór bieżnika

Adaptacyjny wzór bieżnika opony PremiumContact 7 zapewnia jeszcze większą stabilność i komfort jazdy zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni: szerokie otwory boczne w zewnętrznych obszarach wzoru bieżnika zapewniają optymalne odprowadzanie wody podczas jazdy na wprost, ponieważ powierzchnia styku z podłożem kończy się dokładnie w punkcie o najszerszym otworze.

Podczas pokonywania zakrętów powierzchnia styku z podłożem przesuwa się na zewnątrz, a boczne otwory ponownie się zamykają, zapewniając więcej gumy i lepszą przyczepność na drodze. W ten sposób stworzono kompromis między optymalnym ustawianiem wody a dobrym prowadzeniem na suchej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Continental PremiumContact 7

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.