Westlake Zuperace Z-007

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake Zuperace Z-007

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake Zuperace Z-007 to opony przeznaczone na sezon letni do samochodów osobowych. Posiadają bieżnik asymetryczny, który został zaprojektowany z użyciem nowoczesnych technologii.

Opony marki Westlake zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały doskonałą przyczepność oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Bieżnik stworzono z użyciem nowej technologii BPOT, która zapewnia lepszą odporność na zużycie oraz przyczepność do nawierzchni.

Bieżnik posiada skalowane rowki ze ściętymi krawędziami. Zastosowano w nim technologię odnawialnej gumy bez petrochemicznych związków, co znacznie polepsza prowadzenie oraz właściwości trakcyjne.

Dlaczego warto kupić Westlake Zuperace Z-007?

Mieszanka gumowa została skonstruowana na podstawie nowych technologii, które polegają na dodaniu cząsteczek nanokrzemionki o wysokiej gęstości. Zapewnia to lepsze osiągi podczas jazdy.

Model wyprodukowano z użyciem innowacyjnych technologii, co poprawia parametry opony. Ogumienie jest odporniejsze na zużywanie. Jeśli interesują Cię takie cechy, to warto postawić na Westlake Zuperace Z-007.

Dostępne rozmiary opon Westlake Zuperace Z-007

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.