Profil ECO COMFORT 3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Profil Eco Comfort 3

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Eco Comfort 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil ECO COMFORT 3 to letnia opona klasy ekonomicznej, produkowana z myślą o kierowcach, którzy cenią dobrą jakość, ale nie chcą wydawać na ogumienie niebotycznych kwot.

Opona charakteryzuje się asymetryczną budową bieżnika, który jest podzielony na dwie odmienne części. Zewnętrzna połowa wpływa na dobrą trakcję, zaś wewnętrzna za efektywny drenaż. Dzięki gęstej sieci lameli i rowków nadmiar cieczy spod kół jest na bieżąco odprowadzany, a szansa na wystąpienie zjawiska akwaplanacji jest znacznie mniejsza.

Do produkcji tego modelu wykorzystano mieszankę gumową, która nie traci swoich walorów podczas upałów. Guma nie odkształca się i nie traci sztywności niezbędnej do precyzyjnej jazdy i manewrowania.

Asymetryczna budowa bieżnika ma niebagatelny wpływ na jego żywotność, a przemyślana konstrukcja wpływa pozytywnie na efektywność paliwową. 

Dzięki temu eksploatacja samochodu jest tańsza, a do środowiska trafia znacznie mniej szkodliwych substancji. Jak widać - producent zadbał nie tylko o portfele klientów, ale również o środowisko. 

Popularne rozmiary opon Profil Eco Comfort 3

Dostępne rozmiary opon Profil Eco Comfort 3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.