Profil Aqua Race | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Profil Aqua Race

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Aqua Race

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil Aqua Race to opony letnie bieżnikowane, specjalnie zaprojektowane do dynamicznej jazdy na suchej i mokrej nawierzchni. W tym modelu producent zadbał zarówno o wysokie poczucie bezpieczeństwa, jak i komfort codziennych podróży. 

Prezentowane opony zostały wyposażone w zaawansowany konstrukcyjnie, asymetryczny bieżnik. Dzięki zastosowaniu dużych bloków w części zewnętrznej, model ten zapewnia lepsze reakcje układu kierowniczego, co bezpośrednio przekłada się na bardziej precyzyjny tor jazdy. 

Bezpieczeństwo i spokój podczas jazdy jest zapewniany przez specjalny system rowków i poprzecznych nacięć. Dzięki nim opony letnie Profil Aqua Race sprawniej odprowadzają wodę, co minimalizuje ryzyko poślizgu na mokrej nawierzchni, czyli tzw. aquaplaningu. 

Zalety Profil Aqua Race

Profil Aqua Race to opony letnie, które zapewniają liczne zalety w letnim sezonie. Modele te są wykonane z wysokiej klasy materiałów, co bezpośrednio przekłada się na wysoką trwałość oraz stabilność ogumienia podczas dynamicznych manewrów. 

Ważną zaletą dla oszczędnych kierowców jest także znakomity stosunek jakości do ceny. Proces bieżnikowania zużywa mniej szkodliwych materiałów i energii, niż produkcja nowego ogumienia. Dzięki temu opony letnie Profil Aqua Race to nie tylko tańszy, ale też bardziej ekologiczny wybór!

Warto wspomnieć, że polska marka czerpie inspiracje od najlepszych. Obwodowe żebro w centralnej części opon Profil Aqua Race jest wzorowane na sportowych modelach, wykorzystywanych w profesjonalnych wyścigach.

Popularne rozmiary opon Profil Aqua Race

Dostępne rozmiary opon Profil Aqua Race

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.