Profil Pro All Weather

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Pro All Weather

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil Pro All Weather to opony całoroczne bieżnikowane, które zostały zaprojektowane do komfortowej jazdy zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Prezentowany model jest dedykowany do szerokiej gamy samochodów osobowych.

Ogumienie charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją bieżnika. Przemyślana sieć rowków odpowiada za bardziej efektywne odprowadzanie wody spod kół. Kierowca uzyskuje więc lepsze poczucie bezpieczeństwa i zwiększoną ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. 

Warto też zwrócić uwagę na gęstą sieć lameli na całej powierzchni styku modelu. Dzięki nim, opony całoroczne Profil Pro All Weather zachowują większą przyczepność w warunkach niesprzyjających, szczególnie podczas jazdy na ośnieżonej nawierzchni. 

Czy warto kupić Profil Pro All Weather?

Profil Pro All Weather to model dedykowany dla kierowców ceniących sobie wygodę i uniwersalne przygotowanie samochodu do podróży. 

Zaawansowana mieszanka gumowa tych opon przystosowuje się do szerokiego spektrum temperatur. Dzięki temu ogumienie zachowuje zoptymalizowane właściwości jezdne przez cały rok. 

Pomimo wysokiej klasy materiałów i jakości wykonania, opony wielosezonowe Profil Pro All Weather dostępne są w bardzo niskiej i atrakcyjnej cenie. Wybór opon bieżnikowanych to znakomita alternatywa dla kosztownych modeli całorocznych znanych koncernów!

Popularne rozmiary opon Profil Pro All Weather

Dostępne rozmiary opon Profil Pro All Weather

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.