Opony Berlin Tires | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Berlin Tires

Berlin Tires
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Berlin Tires

Szerokość

Profil

Średnica

Czy warto kupić opony Berlin Tires? 

Berlin Tires to niemiecka marka opon. Producent ogumienia pojawił się ze swoim asortymentem na rynku światowym, zdobywając wielu zwolenników. Berlin Tires to propozycja szerokiego wyboru opon o wysokiej jakości dla różnych zastosowań. Niemiecki producenci uważa, że jest to ogumienie przeznaczone dla pojazdów o wysokiej klasie. 

Są to opony wykonane pod okiem jednych z najlepszych konstruktorów na świecie. Niemiecka jakość wykonania. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony produkt będzie prezentował odpowiednio. Wyznacznikiem wysokiej jakości jest model Berlin Tires Summer UHP 1, który otrzymał zadowalające noty w teście Auto Bild. 

Gdzie kupić opony Berlin Tires?

Opony niemieckiego producenta znajdziesz w naszym sklepie. Dbamy o to, aby asortyment Berin Tires był coraz lepszy! Zdecydowaliśmy się na uzupełnienie naszego asortymentu o opony niemieckiego koncernu, bo wiemy, że niemieccy kierowcy to niezwykle wymagający właściciele aut. A przecież to tam ten producent ma swoje korzenie.

Opony Berlin Tires są producentem o wysokiej i innowacyjnej jakości, które coraz bardziej wyróżnia się na rynku oponiarskim. Inżynierowi każdego dnia dbają o to, aby tworzyć nowoczesne i innowacyjne mieszanki. A dzięki temu marka ta ma stać się istotnym graczem na światowym rynku oponiarskim w przyszłości.

Berlin Tires a Sport 

Ciekawostką jest, że niemiecka marka oponiarska Berlin Tyres wspiera sport! Aktywność tego producenta ogumienia doświadczysz za sprawą wspierania klubów z Bundesligi oraz 2. Bundesligi. Producent wspiera takie kluby jak: VfL Bochum, FC Ingolstadt 041. FC Nürnberg i Holstein Kiel.

Producent swoje zaangażowanie wyjaśnia w następujący sposób. – Ponieważ żyjemy piłką nożną, cenimy ten sport oraz przywiązanie regionalne kibiców. Jesteśmy zafascynowani sportem, pragniemy czuć się częścią rodziny. 

Najwyżej oceniane opony Berlin Tires

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.