Opony Geyer & Hosaja

OPONY BIEŻNIKOWANE
Geyer & Hosaja
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Geyer & Hosaja

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Geyer & Hosaja

Opony Geyer & Hosaja producent

Geyer & Hosaja to polski producent, tworzący wysokiej jakości opony bieżnikowane. Powstał jako rodzinna firma, która dziś posiada ponad 30 lat doświadczenia w branży. Zakłady producenta są ulokowane głównie na Podkarpaciu – między innymi w Mielcu, Przeworsku oraz Partyni.

Producent Geyer & Hosaja stawia przede wszystkim na rzetelność i nowoczesność. Proces tworzenia opon spełnia najbardziej surowe normy jakościowe, których potwierdzeniem są liczne certyfikaty (takie jak ECE109R oraz ISO-9001).

Czy warto kupić opony Geyer & Hosaja?

Opony Geyer & Hosaja to wysokiej jakości wyroby, tworzone przez specjalistów z doświadczeniem. Opony te są wartą zakupu propozycją, o czym świadczy pozycja jednego z liderów rynku Europy Środkowej. 

Każdy model bieżnikowany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów i przechodzi rygorystyczny system kontroli. Mieszanki gumowe są wykonane z najlepszych surowców, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. 

Wszystko to składa się na opony, które spełnią oczekiwania nawet wymagających kierowców. Firma deklaruje, że opony bieżnikowane Geyer & Hosaja nie odbiegają jakością od nowego ogumienia renomowanych producentów.  

Dla kogo są opony Geyer & Hosaja

Opony Geyer & Hosaja to znakomita propozycja zarówno dla oszczędnych kierowców, jak i przedsiębiorców transportowych. Każdy model cechuje nie tylko wydłużony przebieg, ale też bardzo korzystna cena.

Bogata oferta opon polskiej marki znajduje zastosowanie do szerokiej gamy pojazdów. Producent tworzy modele dla kierowców aut dostawczych, ciężarowych oraz samochodów terenowych z napędem 4x4. 

Stawiając na bieżnikowane opony Geyer & Hosaja, kierowca wybiera też rozwiązanie bardziej korzystne dla środowiska. Proces regeneracji wymaga mniejszej ilości szkodliwych materiałów i energii, co zapewnia także korzyści ekologiczne!

Najwyżej oceniane opony Geyer & Hosaja

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.