Opony Markgum | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Markgum

OPONY BIEŻNIKOWANE
Markgum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Markgum

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Markgum

Jakie opony bieżnikowane Markgum wybrać?

Opony bieżnikowane Markgum są tworzone w bogatej ofercie na każdy sezon – znajduje się tu ogumienie zimowe, letnie oraz warianty do jazdy przez cały rok. Zróżnicowany indeks prędkości i nośności pozwoli lepiej dopasować opony bieżnikowane firmy Markgum na każde auto.

Firma Markgum tworzy opony bieżnikowane do szerokiej gamy pojazdów. Jej asortyment zawiera ekonomiczne ogumienie między innymi do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet ciężkich pojazdów rolniczych.

Obecnie Markgum tworzy też opony zregenerowane do sportowych samochodów osobowych. Sportowe opony nalewane firmy Markgum zyskały uznanie kierowców, co potwierdza wiele pozytywnych opinii na forach o tematyce motoryzacyjnej. To dobry wybór dla kierowców, którzy poszukują ogumienia do zadań specjalnych!

Opony bieżnikowane Markgum – zalety

Opony bieżnikowane Markgum posiadają dopracowane wzory bieżnika, które mają zapewniać dobrą trakcję i stabilniejsze prowadzenie, nawet w trudnych warunkach drogowych. Skutkuje to bardziej przyjemną jazdą oraz zwiększoną ochroną przed aquaplaningiem i snowplaningiem.

Kierunkowe bieżniki opon Markgum zbudowane są z dwóch szerokich kanałów obwodowych. Zaletą tego rozwiązania jest skuteczniejsze odprowadzanie wody i błota spod czoła opony, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo codziennej podróży.

W wariantach zimowych, opony bieżnikowane Markgum także zostały specjalnie dostosowane do trudnych warunków. Symetryczny wzór bieżnika umożliwia większą skuteczność hamowania na śniegu, a także stabilniejszą ochronę przed poślizgiem na mokrej nawierzchni.

Opony nalewane Markgum dlaczego warto kupić

Warto zwrócić uwagę, że opony nalewane Markgum są produkowane z wyselekcjonowanych materiałów o wysokiej jakości. Każdy model opony polskiej firmy jest regenerowany przy użyciu sprawdzonych technologii w specjalistycznym parku maszynowym.

Firma Markgum dokłada wszelkich starań, aby dbać o recykling starych opon. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą JK Recykling oraz zagranicznymi przedsiębiorstwami, regeneracja i bieżnikowanie opon Markgum przebiega w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. Jest to z pewnością warta zakupu propozycja dla kierowców ceniących ekologiczne podejście do ogumienia.

Automatyzacja produkcji i wysokiej jakości materiały sprawiają, że opony nalewane polskiej firmy są dostępne w korzystnej i niskiej cenie. Dzięki temu zakup opon bieżnikowanych Markgum może być tańszy od kosztownego wydatku na nowe ogumienie.

Dostępność w szerokiej gamie rozmiarów i modeli pozwoli kupić opony nalewane Markgum i komfortowo dobrać je do swojego pojazdu. Sprawdź opony nalewane Markgum w 24opony i dobierz produkt do swoich potrzeb!

Opony Markgum informacje o producencie

Markgum to jeden z najstarszych polskich producentów, tworzący opony bieżnikowane wysokiej jakości. Firma istnieje na rynku od lat 70. i posiada duże doświadczenie w regeneracji ogumienia.

Choć producent pochodzi z Wielkopolski (Stęszew), większość produkcji opon regenerowanych odbywa się w zaawansowanym zakładzie produkcyjnym na Śląsku (Czeladź).

Wieloletnia działalność na rynku oponiarskim sprawiła, że producent Markgum pozyskał wielu kontrahentów na terenie Unii Europejskiej. Świadczy o tym między innymi przejęcie brytyjskiej marki Colway Tyres oraz promocja opon bieżnikowanych Markgum na terenie Europy.

Firma rozwija się także w bardziej wymagających sektorach, od lat uczestnicząc w świecie sportów motorowych. Markgum regularnie wprowadza nowe technologie i poszerza ofertę własnych produktów, by każda opona bieżnikowana producenta mogła zaspokoić potrzeby współczesnego kierowcy.

Najwyżej oceniane opony Markgum

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.