Opony Rigdon

OPONY BIEŻNIKOWANE
Rigdon
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Rigdon

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Rigdon

Opony Rigdon o firmie

Firma Rigdon to niemiecki producent opon, działający na rynku od 1992 roku. Głównym celem producenta jest produkować bardziej przyjazne dla środowiska opony bieżnikowane o wysokim poziomie osiągów.

Produkty niemieckiej firmy obejmują szeroką ofertę opon do zróżnicowanych segmentów motoryzacji. Opony Rigdon były bieżnikowane między innymi do standardowych samochodów osobowych, aut ciężarowych, a także specjalistycznych pojazdów do robót ziemnych i sektora rolniczego.

Opony Rigdon wybrało już wielu indywidualnych kierowców, a także właściciele przedsiębiorstw i flot transportowych. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie.

Opony bieżnikowane Rigdon – jakie są zalety?

Opony bieżnikowane Rigdon tworzone są w zaawansowanych technologicznie fabrykach. Regenerują one ogumienie w oparciu o zróżnicowane procesy, takie jak bieżnikowanie na gorąco i na zimno. Dodatkowo, niemiecka firma świadczy kompleksowe usługi serwisu opon.

Szeroka oferta opon oraz bogaty wachlarz usług świadczą o tym, że Rigdon to producent z doświadczeniem, na którym polegać może każdy kierowca. Świadczą o tym także certyfikaty otrzymane przez producenta (między innymi DIN EN ISO 9001:2008).

Czy warto kupić opony nalewane Rigdon?

Opony nalewane Rigdon na każdy sezon to warta zakupu propozycja, a ogumienie po regeneracji staje się coraz bardziej popularne wśród kierowców. Na korzyść kupna opon nalewanych przemawiają dwa czynniki – niższa cena oraz dbałość o środowisko.

Regenerując opony zużywa się mniej energii, szkodliwych surowców oraz zapewnia ogumieniu drugie życie. Dzięki temu opony nalewane są nie tylko tańsze od kompletu nowych opon, ale też bardziej ekologiczne. To dobre rozwiązanie dla oszczędnych i nowoczesnych kierowców!

Już teraz zobacz ofertę opon Rigdon i kup ogumienie regenerowane do swojego pojazdu w 24opony!

Najwyżej oceniane opony Rigdon

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Opony Rigdon
na sezon zimowy

Opony Rigdon
całoroczne

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.