Opony Targum

OPONY BIEŻNIKOWANE
Targum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Targum

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Targum

Opony bieżnikowane Targum – czy warto kupić?

Opony bieżnikowane Targum to solidna i warta propozycja zakupu. Każda opona polskiej firmy jest bieżnikowana przy użyciu sprawdzonych materiałów, które pochodzą wyłącznie z dobrych źródeł. Cały proces odbywa się na nowoczesnych i dobrze skalibrowanych maszynach.

Warto wspomnieć, że opony bieżnikowane Targum korzystają ze sprawdzonych wzorów bieżników, bazujących na starszych i wciąż niezrównanych modelach premium. Polska firma regeneruje opony w oparciu o takie bieżniki jak np. Michelin Alpin A4 oraz Dunlop SP Winter Sport 3D.

Mieszanka ze sprawdzonego źródła oraz bieżnik bazujący na modelach najwyższej klasy to dodatkowe gwarancje wysokich parametrów jezdnych, oferowanych przez opony bieżnikowane Targum.

Opony Targum i ich zalety

Zalety opon Targum to przede wszystkim dobre właściwości jezdne oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, pozwalające na przyjemną i komfortową jazdę. Opony po regeneracji polskiego producenta wyróżnia zwiększona przyczepność, utrzymująca się nawet podczas dynamicznych manewrów.

Dzięki przemyślanej sieci rowków w części barkowej, opony bieżnikowane firmy Targum zapewniają sprawniejsze odprowadzanie wody spod czoła ogumienia. Dzięki temu zwiększa się ochrona przed aquaplaningiem, czyli poślizgiem na poduszce wodnej, a kierowca może prowadzić auto pewniej i bezpieczniej.

Opony Targum w procesie bieżnikowania zużywają mniej materiałów, niż jest wymagane do wyprodukowania nowego modelu. To dodatkowa zaleta dla nowoczesnych kierowców z ekologicznym podejściem. Mniej zużytych materiałów to rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska.

Producent opon bieżnikowanych Targum

Producent opon bieżnikowanych Targum z Mielca powstał w 1993 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej znanych polskich firm, zajmujących się regeneracją ogumienia.

Dzięki wieloletniej tradycji, jakościowej produkcji oraz wykwalifikowanym pracownikom, firma Targum dociera do coraz szerszego grona klientów. Warto wspomnieć, że bogate doświadczenie producenta Targum obejmuje nie tylko regenerację opon. Firma świadczy również kompleksowe usługi serwisowe.

Producent opon bieżnikowanych Targum wciąż pozostaje otwarty na problemy i potrzeby kierowców, regularnie ulepszając jakość własnego ogumienia.

Bogata oferta firmy Targum obejmuje opony bieżnikowane do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych oraz modele do sportowej jazdy. W ofercie znajdują się modele zimowe, letnie oraz wielosezonowe.

Opony nalewane Targum – bezpieczeństwo i niska cena

Opony nalewane Targum to produkty bardzo dobrej jakości, co poświadczają liczne certyfikaty. Specjalne homologacje i Certyfikaty Zgodności wydane firmie przez Ministerstwo Infrastruktury są dowodem, że opony nalewane firmy Targum to ogumienie, które spełni wymagania polskiego kierowcy.

Warto wspomnieć, że każda opona nalewana polskiej firmy jest dostępna w niskiej cenie zakupu. Czyni to z opon Targum bardzo oszczędną propozycję zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli flot pojazdów i przedsiębiorstw transportowych.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i rozwiązaniom technologicznym, opony bieżnikowane Targum zachowują solidny poziom bezpieczeństwa i pozwalają znacznie ograniczyć budżet konieczny do kupna ogumienia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty opon nalewanych Targum w 24opony. Zróżnicowany indeks prędkości i nośności, niska cena oraz modele na każdy sezon pozwolą dobrać ogumienie bieżnikowane do własnych potrzeb i pojazdu!

Najwyżej oceniane opony Targum

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.