Opony Tyfoon | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Tyfoon

Tyfoon
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.00/6

Wyszukaj opony Tyfoon

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Tyfoon producent

Opony Tyfoon tworzone są przez znaną niderlandzką firmę Inter-Sprint Banden BV. Przedsiębiorstwo to jest jednym z największych dostawców opon w Europie. Każdy model wytwarzany jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. 

Producent posiada bogate zaplecze technologiczne i dystrybucyjne, które bezpośrednio wpływa na wysoką jakość końcowego produktu. Dzięki tym atutom, opony Tyfoon zyskują popularność wśród zmotoryzowanych na całym świecie. 

Opony Tyfoon do jakich samochodów?

Opony Tyfoon to bardzo bogata oferta, przeznaczona dla szerokiego grona kierowców. Asortyment marki zawiera modele na każdy sezon do samochodów osobowych, SUV-ów, aut z napędem 4x4 o wyższej mocy silnika, a nawet pojazdów dostawczych

Producent stawia na popularne rozmiary oraz zróżnicowane indeksy prędkości oraz nośności. Dzięki temu, każdy kierowca może bardziej komfortowo dobrać prezentowane ogumienie do swoich potrzeb i pojazdu. 

Czy warto kupić opony Tyfoon?

Opony Tyfoon to bardzo korzystna alternatywa od ogumienia klasy premium. Modele te łączą w sobie znakomity stosunek jakości do ceny i solidne wykonanie. Te atuty bezpośrednio przekładają się na wysokie parametry jezdne każdego modelu. 

Testy producenta oraz pozytywne opinie wielu kierowców potwierdzają wysoką jakość każdej opony Tyfoon. Jest to pewne rozwiązanie, które zagwarantuje podwyższone bezpieczeństwo na polskich drogach!

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.