Opony Roadstone | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Roadstone

Roadstone
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.30/6

Wyszukaj opony Roadstone

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Roadstone producent

Roadstone to producent opon z Korei Południowej. W jego ofercie możesz znaleźć opony do pojazdów osobowych, SUV oraz lekkich samochodów dostawczych. Marka ta została stworzona w 1958 roku przez firmę Nexen Tire. Firma ta zalicza się do grona największych światowych producentów opon.

Przez wiele lat swojego istnienia, marka ta wypracowała różnorodne rozwiązania poprawiające jakość ogumienia. To właśnie dlatego udało jej się skutecznie opanować rynek azjatycki. Jej wyroby coraz częściej pojawiają się w Europie, w tym również w Polsce.

Producent Roadstone specjalizuje się w ogumieniu klasy ekonomicznej. Są to więc produkty charakteryzujące się zadowalającymi parametrami oraz przystępną ceną, która nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu klienta. Nic więc dziwnego, że są one doceniane przez wielu użytkowników w naszym kraju.

Opony samochodowe Roadstone

Ogumienie marki Roadstone jest produkowane w nowoczesnych fabrykach w Korei Południowej oraz Chinach. Dodatkowo w Azji, Ameryce i Europie działają liczne centra badawcze, dzięki którym ogumienie jest stale rozwijane i udoskonalane. Dzięki temu opony spełniają wymagania kierowców ceniących sobie bardzo dobre parametry oraz atrakcyjne ceny kupna.

Użytkownicy doceniają markę Roadstone ze względu na szeroki wybór opon. Bez problemu możesz znaleźć różne modele, rodzaje i rozmiary takich produktów, które zachowują się dobrze w różnych warunkach drogowych oraz w zróżnicowanych porach roku.

Nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały to kolejne atuty opon Roadstone. Zapewniają one dobrą przyczepność, stabilną jazdę oraz długi okres żywotności ogumienia.

Najwyżej oceniane opony Roadstone

Ocena
producenta

5.30/6

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.