Opony zimowe Aptany | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Aptany

Aptany
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Aptany

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Aptany zalety

Zastanawiając się nad zaletami, jakie posiadają opony zimowe Aptany, warto zwrócić uwagę, że dostępne modele posiadają oznaczenia 3PMSF (Three Peaks Mountain Snow Flake).

Oznacza to, że ogumienie z zimowej oferty producenta spełnia wymogi Unii Europejskiej i pomyślnie przeszło dodatkowe testy przyczepności na śniegu.

Producent opon zimowych Aptany stosuje w swoim ogumieniu wiele rozwiązań mających poprawić bezpieczeństwo podczas jazdy w niskich temperaturach.

Warto tu wymienić zastosowanie licznych mikro rowków w oponach zimowych marki Aptany, które mają znacznie poprawiać przyczepność nawet w bardzo trudnych warunkach drogowych.

Opony zimowe Aptany dla kogo są?

Wybierając opony na sezon zimowy, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy.

Producent ogumienia na zimę Aptany zwraca uwagę na najważniejsze parametry zimowych opon, które mają zapewniać kierowcy spokój i pewność prowadzenia, nawet w trudnych warunkach europejskich zim.

Opony zimowe Aptany dodatkowo charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny, charakterystyczny dla ogumienia klasy ekonomicznej.

Opony na sezon zimowy Aptany są więc korzystnym rozwiązaniem dla kierowców o ograniczonym budżecie.

Poszukując alternatywy od znanych marek i nie chcąc jednocześnie rezygnować z przyczepności i bezpieczeństwa podczas jazdy na śniegu, warto zwrócić uwagę na ogumienie zimowe Aptany.

Najwyżej oceniane zimowe opony Aptany

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Pozostałe opony Aptany na sezon zimowy

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.