Dunlop K555

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop K555

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop K555 to wyrafinowana opona szosowo-motocyklowa spełniająca najtrudniejsze wymagania jakościowe. Przeznaczona jest dla najcięższych motocykli oferowanych na świecie. Właściciele popularnych cruiserów i chopperów doceniają ją codziennie i mówią, że opona ta sprawdza się idealnie podczas jazdy.

To ogumienie dedykowane jest do takich modeli motocykli jak Yamaha XVS 1100 Drag Star, Suzuki VS 1400 Intruder czy Honda VS 1100 Shadow. To monstrualne maszyny, które potrzebują nie lada wytrzymałej mieszanki. Właśnie wytrzymałość jest główną cechą rozpoznawczą K555.

Bieżnik został skonstruowany na potrzeby rdzenia sobie w ciężkich mokrych warunkach przy zachowaniu także odporności na suchych drogach. Ma on liczne nacięcia w swoim wzorze, które pomagają na śliskich nawierzchniach.

Przednia opona charakteryzuje się dodatkowym rowkiem umieszczonym na środku gumy. Ma on wpływać na jeszcze lepsze prowadzenie w zakrętach i niepozwalaniu na uślizgi i aquaplaning. Woda jest szybko odrzucana na zewnątrz.

Dostępne rozmiary opon Dunlop K555

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.