Heidenau K62

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K62

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Heidenau K62 to opona motocyklowa stworzona z myślą o miłośnikach turystycznej i terenowej jazdy. Zawarta w niej mieszanka gumy z dużą zawartością krzemionki gwarantuje wspaniała przyczepność na różnych nawierzchniach. Może to być normalna droga, błoto, piasek, a nawet śnieg. Wzór bieżnika opony zapewnia szybkie i sprawne oczyszczanie podczas jazdy.

Ogumienie Heidenau K62 cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Prezentowany model zwiększa kontrolę jazdy w czasie każdej pory roku podczas różnych warunków atmosferycznych. W parze z dużą wytrzymałością opony idzie możliwość osiągania dużych prędkości i pokonywania niewygodnych zakrętów w bezpieczny sposób.

Budżetowa opona Heidenau K62 cechuje się dobrym czasem nagrzewania, co ułatwia sprawne hamowanie. Opisywane ogumienie zwiększa komfort jazdy i skutecznie redukuje związany z nią hałas. Opona Heidenau K62 przeszła wiele testów dotyczących jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Ich wyniki potwierdzają spełnianie wszystkich przyjętych w Europie norm.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K62

10 cali

Pokaż ofertę

11 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.