Heidenau K63

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K63

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.38/6

Heidenau K63 to letnia opona motocyklowa należąca do klasy średniej, a więc produkowana z myślą o kierowcach ceniących wysokie standardy i możliwość zaoszczędzenia.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik, który zapewnia jej nie tylko dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim precyzję kierowania, przyczepność podczas pokonywania zakrętów, a także efektywny drenaż podczas opadów deszczu.

Dzięki rowkom w kształcie litery "V" nadmiar cieczy i błota jest na bieżąco usuwany spod kół, osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej optymalną styczność z nawierzchnią. W rezultacie znacznie maleją szanse na niebezpieczny poślizg hydrodynamiczny, który jest najczęstszą przyczyną utraty kontroli nad pojazdem.

Do produkcji ogumienia wykorzystano zaawansowaną mieszankę gumową z wysokiej jakości materiałów, która nie traci swoich walorów bez względu na czynniki zewnętrzne, takie jak wysoka temperatura. W rezultacie nawet jazda po rozgrzanych nawierzchniach nie skutkuje utratą potrzebnej sztywności oraz odkształceniami.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K63

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.