Heidenau K70

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K70

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Heidenau K70 to letnia opona motocyklowa należąca do klasy średniej, a więc tworzona z myślą o kierowcach, którzy cenią zarówno bardzo dobra jakość, jak i możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.

Ogumienie charakteryzuje się unikalnym bieżnikiem, który zapewnia mu nie tylko efektowny design, ale przede wszystkim przyczepność w zróżnicowanych warunkach drogowych, sterowność i stabilizację podczas pokonywania ostrych zakrętów.

Nowoczesny system rowków i nacięć błyskawicznie usuwa nadmiar cieczy i błota spod gumy, osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej styczność z nawierzchnią. W rezultacie możliwość wystąpienia niepożądanego zjawiska akwaplanacji jest znacznie mniejsza.

Konstruktorzy wykorzystali do produkcji tego modelu zaawansowaną mieszankę gumową, która zachowuje wszelkie walory niezależnie od temperatury. Dzięki temu nawet jazda po gorącym asfalcie nie powoduje utraty koniecznej twardości czy odkształceń. 

Zarówno skład, jak i budowa modelu, mają pozytywny wpływ na skrócenie czasu hamowania i efektywność paliwową, co przekłada się na niższą emisję spalin.

Popularne rozmiary opon Heidenau K70

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.