Heidenau K72 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Heidenau K72

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K72

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.00/6

Heidenau K72 to letnia opona motocyklowa klasy średniej, produkowana z myślą o kierowcach ceniących bardzo dobrą jakość oraz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.

Opona została wyposażona w bieżnik o unikalnej budowie, któremu zawdzięcza nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim sterowność i stabilizację podczas wykonywania rozmaitych manewrów, a także efektywny drenaż.

System rowków i nacięć na bieżniku na bieżąco odprowadza nadmiar cieczy i błota spod kół, szybko osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej styczność z nawierzchnią. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia niepożądanego zjawiska akwaplanacji, które najczęściej doprowadza do utraty panowania nad pojazdem.

Do produkcji ogumienia wykorzystano innowacyjną mieszankę gumową, cechującą się zwiększoną odpornością na szybkie ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim zachowującą wszelkie walory bez względu na czynniki zewnętrzne, takie jak wysoka temperatura. Dzięki temu guma nie ulega odkształceniom nawet podczas jazdy po rozgrzanych nawierzchniach.

Popularne rozmiary opon Heidenau K72

Dostępne rozmiary opon Heidenau K72

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.