Heidenau K76

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K76

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Heidenau K76 powstało z inicjatywy niemieckich konstruktorów, którzy zauważyli większy popyt na ogumienie motocyklowe w segmencie turystycznym. Swoimi właściwościami pasuje także do jednośladów klasy enduro czy turystyczne-enduro.

W tej klasie motocykli niezbędne jest posiadanie odpornego na przebicia ogumienia. Taka właśnie jest opona K76. Mocne boczne partie gumy są niezwykle wytrzymałe. To bardzo ważne, gdy czasem trzeba zjechać z utwardzonej drogi.

Ta opona wyróżnia się na tle konkurencji niepowtarzalnym bieżnikiem. To wzór jakby popękanej wyschniętej ziemi. Powoduje on niesamowite osiągi na wszelkiego rodzaju nawierzchniach.

Na gładkim asfalcie zachowuje się niezwykle stabilnie i nie wydaje z siebie nadmiernych hałasów. Kierowcy mogą cieszyć się bardzo komfortową jazdą. 

Gdy pada deszcz i jest ślisko, bieżnik pracuje bardzo mocno i nie pozwala na poślizgi i aquaplaning. Ostre i głębokie rowki odprowadzają wodę ekstremalnie szybko. Hamowanie jest bezpieczne, a dzięki miękkiej mieszance także przewidywalne. 

Popularne rozmiary opon Heidenau K76

Dostępne rozmiary opon Heidenau K76

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.