Heidenau K80

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K80

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Heidenau K80 to model opony szosowej dedykowanej dla motocykli turystycznych. Konstrukcyjnie pasuje również dla klasy Supermoto. Świetnie sprawdza się w tego typu maszynach. Wysokie prędkości, jakie rozwijają takie jednoślady, powoduje, że potrzebują one mocnego ogumienia. Takie właśnie jest K80. Zapewnia doskonałą stabilność podczas szybkiej szosowej jazdy.

Opona ta przeznaczona jest tylko i wyłącznie na drogi utwardzone. Właściciele motocykli cenią ją sobie za jej przewidywalność i łatwość prowadzenia. Szczególnie młodzi i świeżo upieczeni adepci korzystający z dużych mocy motocykli chwalą sobie jej właściwości.

Ogumienie to zaprojektowane i zbudowane zostało przez niemieckich konstruktorów. Bazując na swoim dużym doświadczeniu w branży oponiarskiej, stworzyli oni uniwersalną mieszankę na każdy asfalt. Jej przydatność jest bardzo duża niezależnie od rodzaju pogody i nawierzchni. Czy to dziurawe drogi, czy gładkie autostrady K80 świetnie porusza się po każdej jezdni.

Za prowadzenie na mokrym odpowiada bieżnik, który został opracowany na potrzeby odprowadzania wody. W wilgotnych warunkach pomaga również miękka mieszanka, która zapewnienia optymalne zużycie. Daje ona na tyle dobrą przyczepność, aby nie wpadać w poślizgi, a jednocześnie jest odporna na szybkie ścieranie.

Przy budowie tego ogumienia użyto nowoczesnych technologii w postaci wyselekcjonowanych elastomerów. Sprawiają one, że guma szybciej reaguje na odkręcanie manetki z gazem. Dzięki nim została osiągnięta bardzo dobra elastyczność. Pomaga to w perfekcyjny sposób podczas ostrego hamowania i układania się w zakrętach.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K80

10 cali

Pokaż ofertę

11 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.