Dębica Navigator 2

Dębica
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dębica Navigator 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Dębica Navigator 2 to całoroczna opona, która ma pozwolić na swobodną i bezpieczną jazdę zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Jest to trudne zadanie, co sprawia, że dużo modeli sobie z nim nie radzi - jak jest z Navigator 2? Patrząc na opinie kierowców - całkiem nieźle.

Bieżnik w tym modelu jest odwzorowaniem konstrukcji z Goodyear Vector 3 - ma budowę klockową, której na próżno szukać u innych modeli w klasie ekonomicznej. Charakteryzuje się on licznymi skośnymi cięciami i bardzo szerokimi rowkami, które pozwalają na łatwe odprowadzanie wody i zanieczyszczeń, co z kolei zapobiega aquaplaningowi.

Dobra przyczepność sprawia, że nie trzeba martwić się zmianami pogodowymi - Navigator 2 radzi sobie świetnie zarówno zimą, jak i latem. Specjalistycznie dobrana mieszanka gumowa sprawiła, że opona ta zachowuje odpowiednią elastyczność zimą, a latem twardość i odporność na ścieranie.

Jednym z niewielu minusów, które Dębica Navigator 2 posiada, jest niewielki zakres dostępności rozmiaru. Mają też dość niski indeks prędkości - 190 km/h. Jeśli chodzi o maksymalny nacisk na oponę, jest to również niska wartość - około 437 kg.

Dębica to polska marka, która od lat dostarcza dobrej jakości opony w klasie ergonomicznej. Od 1995 roku marka ta wchodzi w skład koncernu Goodyear, który zawiera w sobie również takie firmy, jak Dunlop, Sava i Fulda. Opony Dębicy są doceniane szczególnie za świetny stosunek jakości do ceny.

Testy opon całorocznych Dębica Navigator 2

Do tej pory nie przeprowadzono żadnych profesjonalnych testów, co znaczy, że nie wiemy do końca, jak Dębica Navigator 2 sprawdza się na tle konkurentów ze swojej półki cenowej, jak i droższych.

Warto jednak zasięgnąć do opinii kierowców, którzy chwalą ten model głównie za stosunek jakości do ceny, jak i świetną przyczepność zimą, co jest wielkim plusem - szczególnie dla opon całorocznych, które nie zawsze sprawdzają się w tym aspekcie. Jest to model następczy do Navigator, co sprawia, że każdy zadowolony użytkownik starego modelu, może bez problemu zakupić nową wersję.

Dostępne rozmiary opon Dębica Navigator 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.