Dunlop SP QUATTROMAXX | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SP QUATTROMAXX

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP QUATTROMAXX

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP QUATTROMAXX jest tym modelem opony samochodowej, którą zalicza się do segmentu premium (najwyższa jakość, wybitne osiągi). Opisywany model został zaprojektowany z myślą o jeździe w sezonie letnim, a produkowany jest przez koncern Goodyear, do którego należy marka Dunlop.

Wśród opon przeznaczonych do jazdy latem model Dunlop SP QUATTROMAXX wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną, wysokimi osiągami i jakością materiału, z którego został wykonany.

Model ten został poddany wielu testom, których wykonywaniem zajmują się portale profesjonalnie oceniające jakość ogumienia samochodowego. W wielu zestawieniach opona Dunlop SP QUATTROMAXX zajmowała szczytowe miejsca, otrzymując bardzo wysokie lokaty, co świadczy o jakości modelu (opinie użytkowników są również w przeważającej części pozytywne).

W sezonie letnim na kierowców, ich auta i opony, w które zostaną wyposażone, czeka wiele niespodzianek. Potężne upały jednego dnia, intensywne opady deszczu następnego. Aby doskonale radzić sobie w takich warunkach, trzeba wybierać opony równie doskonałej jakości, a takimi są właśnie Dunlop SP QUATTROMAXX. Świetne do jazdy po suchej, rozgrzanej nawierzchni lub nawierzchni mokrej i wilgotnej.

Wybierając Dunlop SP QUATTROMAXX, wybiera się jakość premium, a więc doskonałe osiągi i wytrzymałość opony, która wytwarzana jest z mieszanki gumowej o odpowiednich właściwościach chemicznych.

Bieżnik opon Dunlop SP QUATTROMAXX jest ukształtowany w sposób asymetryczny. Opona z takim bieżnikiem doskonale odprowadza wodę spod kół auta, skraca drogę hamowania, pozwala na szybsze przyspieszanie i doskonale radzi sobie na zakrętach, gdyż ma wysoką przyczepność.

Testy opony letniej Dunlop SP QUATTROMAXX

  • Test ACE, opona letnia Dunlop SP QUATTROMAXX (2. miejsce, 2019 r.);

  • Test Gute Fahr, opona letnia Dunlop SP QUATTROMAXX (2. miejsce, 2019 r.);

  • Test OFF-Road, opona letnia Dunlop SP QUATTROMAXX (2. miejsce, 2015 r.);

  • Test Auto Bild Allrad, opona letnia Dunlop SP QUATTROMAXX (2. miejsce, 2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP QUATTROMAXX

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.