Dunlop SP Sport 270

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP Sport 270

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP Sport 270 to opony letnie stworzone z myślą o samochodach terenowych i pojazdach SUV wyposażonych w napęd 4x4 oraz felgi o rozmiarze od 17 do 18 cali. Jest to produkt klasy premium, który wykorzystuje innowacyjne technologie zapewniające maksymalne możliwe osiągi oraz wysoką jakość.

Dzięki przystosowaniu do dynamicznej jazdy w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych, opona ta świetnie współpracuje z samochodami terenowymi wyższej klasy. Jest ona specjalnie wzmocniona, aby utrzymywać ciężar i obciążenia generowane przez pojazdy terenowe oraz przez sam teren o zróżnicowanym stopniu trudności.

Model ten może być również montowany w samochodach osobowych klasy wyższej i średniej. Opony Dunlop SP Sport 270 zapewniają optymalne parametry zarówno w czasie codziennej jazdy miejskiej, jak również podczas pokonywania dalszych tras. Prosta konstrukcja żebrowa tej opony została zaprojektowana z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii komputerowych. Dzięki nim udało się doskonale dopasować budowę bieżnika do potrzeb wymagających kierowców.

Specjalny profil barków idący w parze z płaskim bieżnikiem zapewnia optymalną sterowność oraz przyczepność do podłoża podczas szybkiej, dynamicznej jazdy. Dodatkowo bieżnik skutecznie odprowadza wodę, co pozwala na zredukowanie ryzyka aquaplaningu.

Opony Dunlop SP Sport 270 bazują na innowacyjnej mieszance gumowej z dodatkiem krzemionki. Taki skład gwarantuje odpowiednią elastyczność w szerokim spektrum temperatur. Dzięki temu opona oferuje doskonałą przyczepność oraz charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Opona posiada mocne barki, a w jej środkowej części znajdują się trzy żebra. Elementy te wzmacniają konstrukcję produktu oraz pozwalają na utrzymanie właściwej stabilności podczas pokonywania zakrętów.

Na bocznych żebrach znajduje się wiele nacięć odpowiedzialnych za zwiększenie powierzchni styku ogumienia z podłożem. Rozwiązanie to poprawia przyczepność na suchej oraz mokrej drodze.

Popularne rozmiary opon Dunlop SP Sport 270

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP Sport 270

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.