Dunlop SP SPORT MAXX GT

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP SPORT MAXX GT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Dunlop SP SPORT MAXX GT to letnia opona klasy premium, gwarantująca najwyższą jakość i najlepsze osiągi. Przypadnie do gustu kierowcom, którzy ponad wszystko stawiają jakość, dynamiczny wygląd i płynną szybką jazdę.

Opona została wyposażone w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Każda z jego połówek charakteryzuje się innym wzorem. Część zewnętrzna odpowiedzialna jest za stabilną i bardzo precyzyjną jazdę po suchych nawierzchniach, a część wewnętrzna pozwala na bezpieczną jazdę w bardziej wymagających warunkach.

Innowacyjny system nacięć i rowków pozwala na szybkie i skuteczne odprowadzanie wody spod kół, dzięki czemu konstrukcja całej opony bardzo szybko się osusza, a samochód ma mniejsze szanse na wystąpienie zjawiska akwaplanacji. To właśnie to niebezpieczne zjawisko odpowiedzialne jest najczęściej za utratę kontroli nad pojazdem i mimowolne płynięcie po powierzchni.

Opona został wykonana z zaawansowanej mieszanki gum wzbogaconej sadzą, która najczęściej wykorzystywana jest w produkcji opon wyścigowych. Dzięki takiemu składowi produkt cechuje się wyjątkową przyczepnością, która nie zmniejsza się nawet podczas mocnych zakrętów wykonywanych z dużą prędkością.

Warta odnotowania jest technologia Dunlop Touch Technology, która sprawia, że opona doskonale dostosowuje się do warunków zastanych na jezdni i gwarantuje równomierną, bezpieczną jazdę.

Producent zadbał o to, aby mocna konstrukcja i zastosowane w tym wypadku materiały przekładały się na wytrzymałość, odporność i powolne zużycie bieżnika.

Opona Dunlop SP SPORT MAXX GT powstała z myślą o kierowcach, którzy kochają prędkość. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że ogumienie nie traci swoich właściwości podczas szybkiej jazdy i gwałtownych manewrów.

Testy opony letniej Dunlop SP SPORT MAXX GT

  • Test Autobild Sportcars w rozmiarze 245/30 R20, opona letnia Dunlop SP SPORT MAXX GT otrzymała notę zadowalającą (3. miejsce, 2012 r.);
  • Test Autobild Sportcars w rozmiarze 255/35 R20, opona letnia Dunlop SP SPORT MAXX GT otrzymała notę zadowalającą (6. miejsce, 2016 r.). 

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP SPORT MAXX GT

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.