Dunlop SportMax QUALIFIER 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SportMax QUALIFIER 2

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SportMax QUALIFIER 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.56/6

Dunlop SportMax QUALIFIER 2 to sportowa opona zdecydowanie przeznaczona dla motocykli klasy supersport. Popularne ścigacze mogą jeszcze bardziej zachowywać swoje niesamowite osiągi dzięki temu ogumieniu. Ma ono wytrzymywać duże prędkości i być relatywnie długo żywotna.

Ten model wywodzi się ze starszego produktu firmy Dunlop. Qualifier pierwszej generacji znają wszyscy użytkownicy szybkich motocykli. Teraz przyszedł czas na zmianę warty. Następca cechuje się zwiększonymi osiągami takimi jak lepsze prowadzenie i zwiększona ogólna przyczepność.

Jakie są atuty Dunlop SportMax QUALIFIER 2?

Za szybkie rozgrzewanie się gumy Dunlop SportMax QUALIFIER 2 odpowiada specjalna technologia. To skomplikowany monomer sadzy użyty przy produkcji, który zwiększa reagowanie opony na zadany wysiłek. Ułatwia to osiąganie temperatury na styku z powierzchnią drogi podczas ostrzejszej jazdy. Motocykl lepiej trzyma się asfaltu i jest bardziej przewidywalny przy szybkich manewrach.

To ogumienie zostało wyposażone w system Multi Tread (MT). Użycie nowoczesnej technologii jest odpowiedzialne za sposób hamowania na różnych powierzchniach, z którymi styka się opona. Daje on pełną kontrolę podczas nagłego wyhamowywania z dużych prędkości. Za jego świetnymi właściwościami stoi dwuskładnikowa mieszanka, która rozprowadzona jest po zewnętrznych i wewnętrznych częściach koła.

Rowkowanie QUALIFIER 2 jest wykonane z precyzyjną starannością. Roboty, które rysują rowki w bieżniku, są ustawione przez najlepszych inżynierów z Dunlop. Taka współpraca człowieka z maszyną ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo ogumienia na mokrych nawierzchniach. Podczas deszczu ten rodzaj opony zachowuje wszystkie swoje najlepsze parametry.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SportMax QUALIFIER 2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.