Mitas SW07 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas SW07

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas SW07

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas SW07 to nowoczesne rozwiązanie czeskiej marki, które nadaje się do użytku w motocyklach typu crossroad i enduro. Model ten został zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy doceniają długie przebiegi i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystko to osiągnięto poprzez zaimplementowanie nowoczesnych technologii i autorskich projektów. 

Cała konstrukcja opiera się o wytrzymałą mieszankę krzemionkową, która pozwala na zmniejszenie szybkości ścierania się bieżnika, co przedłuża żywotność ogumienia. W ten sposób udało się również minimalizować możliwość pomniejszych uszkodzeń mechanicznych, a w tym przecięć i odkształceń, o które tak łatwo na dzisiejszych drogach.

Kontrolę nad pojazdem zapewnia tutaj autorska rzeźba bieżnika, której odpowiednio ułożone rowki sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru wody i zanieczyszczeń, co przekłada się na dobrą przyczepność. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa, które pozostanie z Tobą nawet podczas dynamicznych i agresywnych manewrów na trudnych trasach.

Popularne rozmiary opon Mitas SW07

Dostępne rozmiary opon Mitas SW07

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.