Opony Mitas | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Mitas

Mitas
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

3.96/6

Wyszukaj opony Mitas

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Mitas producent

Mitas to czeski producent, tworzący od ponad 60 lat wysokiej jakości opony do zastosowań specjalnych. Firma jest częścią uznanego w branży koncernu Trelleborg Group. Opony Mitas są dziś wykorzystywane do szerokiej gamy pojazdów specjalistycznych: rolniczych, przemysłowych, budowlanych, a także aut ciężarowych i motocykli. 

Producent posiada bogate zaplecze technologiczne i produkcyjne. Opony Mitas są produkowane między innymi w Europie (Czechy, Serbia), Azji (Sri Lanka) oraz w Ameryce Północnej (USA). Każdą z fabryk cechują zaawansowane metody produkcji i dbałość o szczegóły. 

Opony motocyklowe Mitas

Opony motocyklowe Mitas mają za zadanie zapewniać możliwie najwyższą jakość i niezawodność. Firma dokłada starań, aby zapewnić korzystne właściwości jezdne zarówno podczas szosowych przejażdżek, jak i off-roadowych manewrów. 

W szerokiej ofercie marki Mitas każdy miłośnik jednośladów znajdzie ogumienie dopasowane do swoich potrzeb. Opony motocyklowe Mitas to modele dostosowane do motocykli szosowych, terenowych motocrossów, maszyn enduro, a także skuterów i motorowerów

Czy warto kupić opony Mitas?

Opony Mitas to warta zakupu propozycja klasy średniej. Oznacza to, że modele producenta charakteryzuje znakomity stosunek jakości do ceny oraz wysoka dbałość o szczegóły. Jest to pewne rozwiązanie na polskie drogi i zróżnicowane warunki pogodowe!

Warto kupić opony Mitas i postawić na 24opony! Szeroki asortyment modeli i popularne rozmiary pozwolą komfortowo dobrać ogumienie do Twojego pojazdu.

Najwyżej oceniane opony Mitas

Ocena
producenta

3.96/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.