Mitas C-10 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas C-10

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas C-10

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

3.56/6

Mitas C-10 to nowoczesna opona letnia przeznaczona do pracy w motocyklach typu enduro i cross. Cała konstrukcja została zaprojektowana z myślą o kierowcach, którzy doceniają możliwość osiągania wysokich prędkości w pełnym bezpieczeństwie. Możliwości te uzyskano poprzez implementację autorskich technologii i sprawdzonych standardów jakości.

Za właściwości trakcyjne odpowiada tutaj bieżnik o luźno ustawionych blokach, dzięki którym z łatwością usuwane są zanieczyszczenia, co przekłada się na wysoki poziom kontroli nad pojazdem. Deszczowe dni nie są problemem, kiedy sprawny system drenażu redukuje akwaplanację do minimum. Jednocześnie wzmocniono karkas, przez co zakręty są przyjemnością otoczoną komfortem.

Cała konstrukcja została stworzona z wytrzymałej i lekkiej mieszanki gumowej, co przełożyło się na dwie zalety. Pierwszą jest odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa żywotność opony. Drugą z korzyści są obniżone opory toczenia, które pozwalają na mniejszą ilość spalanego paliwa.

Popularne rozmiary opon Mitas C-10

Dostępne rozmiary opon Mitas C-10

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.