Mitas Touring Force | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Touring Force

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Touring Force

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Touring Force to typowo sportowe opony turystyczne, które umożliwiają komfortową i bezpieczną podróż. Pasują do wszystkich motocykli turystycznych, w tym także najbardziej masywnych modeli. Spełniają oczekiwana nawet najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na produktach najwyższej jakości.

Model ten zapewnia idealną przyczepność nawet podczas jazdy po mokrej i śliskiej nawierzchni. Zaprojektowana w oparciu o nowoczesne technologie, które gwarantują doskonałe osiągi. Dzięki nim każda podróż jest komfortowa oraz bezpieczna. Sprawdzają się zarówno podczas samotnych podróży, jak i przy przewożeniu pasażera i bagażu. Doskonale radzą sobie z nawet dużymi obciążeniami.

Mitas Touring Force to opony przeznaczone do jazdy przez cały rok bez względu na panujące warunki drogowe. Wykonane ze specjalnej mieszanki, która jest odpowiednio twarda w środkowej części, co zapewnia stabilność oraz równomierne zużywanie. Sprawia również, że są one zdecydowanie bardziej żywotne. Przy krawędziach mieszanka ta jest bardziej miękka, co ułatwia płynne wchodzenie w zakręty oraz poprawia ogólną przyczepność. 

Mitas to jeden z największych europejskich producentów ogumienia. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są nie tylko na obszarze Europy, ale również Ameryki Północnej i Sri Lance. Opony tej marki wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów. Jest to ogumienie najwyższej jakości, które powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Popularne rozmiary opon Mitas Touring Force

Dostępne rozmiary opon Mitas Touring Force

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.