Mitas C-19 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas C-19

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas C-19

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas C-19 to opona motocyklowa przeznaczona do motocrossu. Ogumienie sprawdzi się na średnich i miękkich nawierzchniach. Mogą to być: błoto, piach, kamienie lub leśna ścieżka. Prezentowany model został wyposażony w dodatkowe osłony boczne, które gwarantują wysoką wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia. Głębokie kostki na oponie umożliwiają bezpieczne i efektywne hamowanie.

Ogumienie Mitas C-19 cechuje się wzorem bieżnika z dużą ilością rowków, dzięki którym możliwe jest skuteczne odprowadzanie błota oraz wody. Opona umożliwia bezpieczne pokonywanie wysokich, skalistych wzniesień. Zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem podczas wchodzenia w trudne zakręty.

Opona Mitas C-19 charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Stanowi popularny wybór wśród miłośników jazdy terenowej. Firma Mitas to jeden z największych producentów opon w Europie. Tworzą ogumienie do różnego rodzaju pojazdów stosując przy tym najnowsze technologie. Ich produkty budzą zainteresowanie wielu poważanych dystrybutorów samochodów oraz motocykli.

Popularne rozmiary opon Mitas C-19

Dostępne rozmiary opon Mitas C-19

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.