Mitas Terra Force MX SAND | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Terra Force MX SAND

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Terra Force MX SAND

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Terra Force MX SAND to nowoczesne ogumienie przeznaczone do użytku w motocyklach crossowych, których kierowcy pragną wysokich osiągów na piaszczystych terenach. Cała konstrukcja została zaprojektowana dla uzyskania najwyższych możliwości jezdnych, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej przyczepności na trudnych terenach. Udało się to poprzez implementację standardów jakości, z których znana jest czeska marka.

Zastosowano tutaj zaawansowaną rzeźbę bieżnika, która powstała we współpracy z zawodnikami MXGP, przez co masz pewność wysokich możliwości. Sprawne odprowadzanie wody i zanieczyszczeń gwarantuje wysoką przyczepność nawet podczas opadów deszczu, niezależnie od agresywności manewrów. Wzmocniony karkas również wspomaga te możliwości.

Podstawą całej konstrukcji jest autorska mieszanka gumowa, której wytrzymałość jest jej główną charakterystyką. Model ten opracowano tak, aby był wysoce odporny na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne i zbyt szybkie ścieranie się bieżnika. W ten sposób masz pewność długiej żywotności.

Popularne rozmiary opon Mitas Terra Force MX SAND

Dostępne rozmiary opon Mitas Terra Force MX SAND

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.