Mitas C-02 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas C-02

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas C-02

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas C-02 to budżetowa opona motocyklowa przeznaczona do jazdy terenowej. Sprawdzi się na miękkich i średnio miękkich nawierzchniach. Można ją też wykorzystać na asfalcie lub kamienistej drodze. Tak duża uniwersalność opony wynika z zastosowanej do jej produkcji nowoczesnej mieszanki gumy, która ma pozytywny wpływ na jej przyczepność. Omawiane ogumienie jest bardzo odporne na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

Opona Mitas C-02 występuje w wielu rozmiarach i sprawdzi się w dużej ilości motocykli terenowych. Omawiane ogumienie ułatwia podjazdy na strome kamieniste wzgórza oraz ma pozytywny wpływ na drogę hamowania pojazdu. Głębokie rowki bieżnika opony pozwalają na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody.

Podobnie jak większość opon terenowych od Mitas C-02 powstała we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami enduro. Dzięki jest wytrzymała i gwarantuje dobrą stabilność podczas jazdy na nieutwardzonych nawierzchniach. Mitas to ceniony producent opon, a ich wyroby cieszą coraz większą popularnością na całym globie.

Popularne rozmiary opon Mitas C-02

Dostępne rozmiary opon Mitas C-02

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.